Regenerační masáže

Reflexní masáž chodidel

Reflexologie je formou přirozené, holistické terapie založené na předpokladu, že existují body na chodidlech a rukou, které korespondují s orgány a celými systémy uvnitř těla, jako je lymfatický, kardiovaskulární, respirační, zažívací a hormonální.

30 min. ► 390 Kč | 50 min. ► 600 Kč

více >

Tato vazba se nazývá reflexem a stimulací daných bodů můžeme dosáhnout určitou odezvu v jiné části těla. Díky různým tlakovým technikám, které se využívají, můžeme ovlivnit činnost tkání, orgánů a celých systémů za účelem dosažení stavu harmonie a relaxace, která je prvopočátkem uzdravovacího procesu.

Při masáži se pracuje v největší míře s reflexními body na chodidlech. Je to pro to, že jsou určitým mikrokosmem, mapou celého těla. Uspořádání orgánů, žláz a částí těla se na nich dokonale zrcadlí. Dalším důvodem je vysoká senzitivita a receptivita chodidel vůči masáži a dotyku všeobecně. Pravdou je, že o své ruce se dobře staráme, ale na svá chodidla velmi často zapomínáme. Ty však také potřebují naši láskyplnou péči.

Jaké jsou účinky reflexní masáže: zlepšuje oběh krve a lymfy a přivádí ji do buněk a tkání, pomáhá eliminovat toxické látky z těla, ovlivňuje nervovou soustavu, dokáže efektivně odbourat blokády v těle způsobené civilizačním onemocněním jako je stres, pomáhá při migrénách, nespavosti, únavě, pomáhá zmírňovat bolesti páteře, navozuje pocit relaxace a pohody, která je základním kamenem na cestě k uzdravení.


Reflexní masáž šíje a ramen

V přetechnizované době, kdy většinu pracovního času trávíme před monitory počítačů, naše tělo trpí a dává nám to na vědomí bolestmi a zatuhnutím. Mnoho z nás trápí krční páteř, která nevydrží tlak ohnutých zad a dlouhé hodiny bez pohybu.

30 min. ► 390 Kč | 50 min. ► 600 Kč

více >

V oblasti krční páteře dochází často k blokacím, které vyvolávají bolesti hlavy, problémy s viděním a sluchem, problémy dutin v obličeji, pocit brnění v rukou a prstech, a celkovou zhoršenou mobilitou šíje.

Reflexní masáž pomáhá řešit tyto problémy. Rychle a efektivně blokace odstraňuje a nastoluje v těle pocit harmonie, proudění energie a přináší celkovou úlevu páteře.


Těhotenská masáž

30 min. ► 340 Kč | 60 min. ► 600 Kč

Během těhotenství se v těle ženy odehrává široká škála změn a s rostoucím bříškem dochází k většímu tlaku na páteř. Zejména pak na oblast pánevního dna, která se změnám musí neustále přizpůsobovat.

více >

Těhotenská masáž je skvělým prostředkem pro nadcházející maminky k zachování fyzické i psychické pohody a odstranění bolesti a únavy. Masáž také příznivě působí na dítě, které je skrze matku spojené se světem venku.

Při masáži žena leží na boku na lehátku, tak aby nedocházelo k tlaku na břicho a uvolňuje se zejména oblast ramen, krku, beder a nohou, tedy nejvíce zatěžovaná místa. Samotná masáž je jemná, neprovádí se v okolí kříže, kyčlí a reflexních zón na chodidlech. Vhodné po ukončení prvního trimestru těhotenství.


Lymfatická masáž

60 min. ► 700 Kč | 90 min. ► 1 000 Kč | 120 min. ► 1 300 Kč

Tok lymfy v mízních cévách a uzlinách je jednosměrný. Na rozdíl od krevního oběhu není stimulován srdcem. Průchodu lymfy je dosahováno stahy mízovodů, tlakem svalstva a podkožního vaziva při pohybu. Stres, nedostatek pohybu, jednostranná zátěž, ochablost svalů a podkožních tkání jsou pak nejčastější příčinou nedostatečného odvádění lymfy a hromadění škodlivých látek – toxinů – ve tkáních a kloubech.

více >

Hromadění toxinů se projevuje:

- pocitem únavy a těžkých nohou
- infekčními chorobami
- sníženou schopností organismu čelit zátěži
- otoky a celulitidou
- oslabením imunitního systému
- otékáním nohou, především v oblasti kotníků
- otoky v břišní oblasti nebo v obličeji
- lymfedém a zduřením uzlin
- psychickým podrážděním

Právě tyto příznaky odstraňuje lymfatická masáž, která pomáhá při nadměrném zatížení lymfatického systému toxiny, stresem a poškození lymfatických cév úrazem, operací, infekcí a podobně.


Medová masáž

Účinek medové masáže je v aktivní interakci lidské kůže s biologicky aktivním složením medu. Medová masáž se provádí za účelem vyhlazení pokožky, peelingu a vytažení nečistot z pokožky. Proto je tato masáž silně detoxikační a považuje se za jednu z nejvíce léčivých. Samozřejmě, že masáž se provádí s čistým přírodním medem.

60 min. ►  750 Kč

více >

Med obsahuje velké množství minerálních látek, cukrů a vitamínů, čímž blahodárně působí na pokožku. Jeho znalost a využití se datuje skrze dlouhé dějiny lidstva. Lidé si vždy vážili jeho léčivých i výživových schopností. V rámci medové masáže se tento chutný extrakt využívá nejen k formování postavy, ale i k posilování a stimulaci imunitního systému. Bylo dokázáno, že medová masáž pozitivně ovlivňuje lidský organismus a napomáhá regeneraci svalů a kloubů, krevního oběhu a zlepšuje metabolismus.

Medová masáž výrazně působí na lidskou pokožku a svaly, kterým dodává kyslík. Zbavuje organismus toxických a odpadních látek a upravuje příjem krve do tukových tkání kůže. Účinek masáže je viditelný bezprostředně po skončení. Pokožka je výrazně jemná a pružná na dotek a po vizuální stránce jasnější.

Medová masáž je rozdělena do sekvencí po 15-20 minutách. Záleží tedy na klientovi, jakým partiím se hodlá věnovat a kolik sekvencí je schopen zvládnout. Medová detoxikační masáž může sloužit jak na podporu zdraví tak jako proti-celulitidní masáž.

Jaké jsou účinky detoxikační medové masáže:

- detoxikační
- zlepšení prokrvení tkání
- vyhlazuje a čistí pokožku
- nabíjí organismus energií – působí proti stresu, vyčerpání a slabosti
- zmírňuje projevy artrózy
- zmírňuje obtíže v důsledku revmatického onemocnění svalů a kloubů
- pomáhá proti nespavosti


Hot Stones

60 min. ► 790 Kč | 90 min. ► 1 100 Kč

Přírodní terapeutická masáž  při které vás masírují vyhřívané kameny. Lávové kameny obsahují čedič, který pomáhá udržet teplotu po dlouhou dobu. Hot Stones masáž je terapeutická metoda, která přináší hluboké fyzické i psychické uvolnění člověka.

více >

Masáž odbourává svalovou ztuhlost. Proto je možné dostat se do hlubších struktur tkání a efektivněji tak zmírnit daný problém. Navíc díky uvolnění svalového napětí dochází k odbourání doprovodných bolestí.

Teplo z kamenů, které proniká do hlubších tělesných tkání a cév, zlepšuje krevní oběh a zvyšuje přísun kyslíku do svalů. Masáž má pozitivní dopad na bolesti a odbourávání únavy organismu, odplavuje stres, vyčerpání a zklidňuje.